Mooie collectie op de Noordshow.

Afgelopen weekend vond op de Dierenparade Noordshow onze laatste districtsshow plaats. De laatste show van het seizoen en alle 65 dieren zaten er blijkbaar op hun fraaist bij want het gemiddelde predicaat was het hele seizoen nog niet zo hoog.

John de Groot bracht de fraaiste Oud Hollandse meeuw in de kooi met een blauwschild gekraste jonge duivin, die ook tot de fraaiste duivin van de Noordshow werd gekroond en daarmee feliciteren wij John uiteraard. De fraaiste Oud Hollandse meeuw op 1 na werd een geelzilverschild geband jonge doffer van Klaas de With die ook een 97 kreeg. Naast de 2x 97 werd er nog 20x een 96 predicaat uitgedeeld en 16x een 95.

Een fraaie collectie dus met een 94,7 gemiddeld. John de Groot scoorde 95,8 terwijl Klaas de With hier niet ver achterbleef met 95,7 gemiddeld. Ook Tonnie Bosch zette een fraai zestal in de kooien en kwam uit op 95. Nu moet wel gezegd worden dat er vier duiven van de 65 een Dis kregen en die zijn buiten het gemiddelde gehouden.

In de eindstand van het fokkerskampioenschap veranderde er in de top 4 niets aangezien alle vier de toppers in Hardenberg verstek lieten gaan en dat betekend dat Albert van Zijl zijn titel prolongeerde en zich weer een jaar lang Fokkerskampioen kan noemen. Hierbij feliciteren wij Albert dan ook met het Fokkerskampioenschap 2022.

 

De eindstand van 2022, mocht u een foutje zien en reclame hebben mail Jaap.

De Fraaiste duivin van de Dierenparade Noordshow
De fraaiste Oud Hollandse meeuw op 1 na

Reacties zijn gesloten.